Menu Close Menu

سارقان پورشه‌سوار ‌دستگیر شدند؛ شلیک ۳۰ تیر ‌سارقان به سمت ماموران ‌

سارقان پورشه‌سوار ‌دستگیر شدند؛ شلیک ۳۰ تیر ‌سارقان به سمت ماموران ‌

رئیس پلیس آگاهی استان البرز از دستگیری یکی از اعضای باند سارقان منازل در این استان خبر داد و گفت: در عملیات دستگیری این متهمان ۳۰ تیر به سمت نیروهای پلیس آگاهی شلیک شده است.

سرهنگ محمد نادر بیگی در نشست خبری که پیش از ظهر امروز در پلیس آگاهی استان البرز  برگزار شد،اظهار داشت: باند سرقت از منازل مسکونی و اماکن تجاری در استان البرز متلاشی شد.

وی افزود: اعضای این باند 3 نفر هستند که 2 نفر از آنها متواری هستند. 

رئیس پلیس آگاهی استان البرز با بیان اینکه از این متهمان 7 فقره سرقت در جهانشهر کرج و کوی کارمندان گزارش شده بود،بیان کرد: سارقان در این سرقت‌ها از اسحله

از اسحله گرم استفاده و فرار می‌کردند.

سرهنگ نادر بیگی با بیان اینکه بعد از شکایت مالباختگان پلیس آگاهی استان البرز موفق به شناسایی سارقان شد، عنوان کرد: این متهمان ساکن یکی از مناطق همجوار استان البرز بودند که بعد از مراجعه نیروهای آگاهی البرز برای دستگیری آن‌ها اقدام به شلیک 30 تیر به سمت ماموران کردند که خوشبختانه آسیبی به نیروهای پلیس نرسید و یکی از متهمان دستگیر شد.

رئیس پلیس آ گاهی استان البرز با بیان اینکه شیوه سرقت این باند با استفاده از تخریب درب و توپی زنی بوده است،عنوان کرد: این افراد بیشتر سرقت‌های خود را در مکان‌های اماکن خلوت و ساختمان‌های تک واحد‌ی و طبقه‌ اول انجام می‌دادند.

وی با بیان اینکه این افراد در استان‌های متعددی مرتکب سرقت شده اند،گفت: از این افراد مقدار زیادی ابزار و آلات  سرقت از جمله دستکش،نقاب و دیلم فلزی کشف شده است.

سرهنگ نادربیگی بابیان اینکه: یک دستگاه سلاح کمری کلت و هفت فشنگ جنگی از این باندکشف شد، ادامه داد:  از این افراد چندین دستگاه خودرو از جمله یک دستگاه خودرو پورشه کشف و ضبط شده است،تصریح کرد: پلاک نصب شده بر روی این خودرو ها جعلی بوده است و ارزش اموال مکشوفه به 5 میلیارد تومان می‌رسد.

 

 

 

اشتراک گذاری
ثبت دیدگـاه
Captcha
دیدگاه های کاربران