Menu Close Menu

دستگیری گروگانگیران پسر 17 ساله در البرز

دستگیری گروگانگیران پسر 17 ساله در البرز

با تلاش کارآگاهان اداره جرایم جنایی پلیس آگاهی گروگانگیران نوجوان 17 ساله دستگیر شدند.

سرهنگ محمد نادربیگی با اعلام این خبر گفت: در پي اعلام مرکز پيام مبني بر وقوع يک فقره آدم ربايي در منطقه باغستان کرج، رسیدگی به موضوع در دستور کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
رئیس پلیس آگاهی استان البرز افزود: دربررسی های اولیه مشخص شد، گروگان در ساعات اولیه صبح به منظور کار از منزل خارج شده که پس از چند ساعت افرادی با خانواده اش تماس گرفته و با تهدید آسیب رساندن به وی درخواست 70 میلیون تومان کرده بودند.
این مقام انتظامی ادامه داد: کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی متوجه شدند، گروگانگیران در یکی از استان های غربی کشور مستقر شده و در فواصل زمانی مختلف با خانواده وی تماس گرفته و آن ها را به قتل نامبرده تهدید می کنند.
وی تصریح کرد: بلافاصله اکیپی از کارآگاهان زبده پلیس آگاهی به مخفیگاه متهمان در غرب کشور اعزام و با هماهنگی مقام قضائی یکی از متهمان را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.
سرهنگ نادربیگی گفت: در بازجویی های صورت گرفته از متهم مشخص شد، نامبرده به همراه یکی از دوستانش گروگان را شناسایی و به بهانه کار سوار خودرو خود کرده بود که بلافاصله پس از سوارشدن او را به مخفیگاه خود در یکی از استان های غربی منتقل کردند.
وی خاطرنشان کرد: در پی دستگیری یکی از گروگانگیران، همدستش که عرصه را بر خود تنگ می دید گروگان را رها و اقدام به فرار کرد که با تلاش کارآگاهان مخفیگاه وی نیز شناسایی و نامبرده دستگیر شد.
رئیس پلیس آگاهی استان البرز در پایان یادآور شد: پلیس با هرگونه اعمالی که باعث ایجاد ناامنی در کشور می شود به شدت برخورد خواهد کرد و امنیت و آرامش شهروندان خط قرمز پلیس است.

اشتراک گذاری
ثبت دیدگـاه
Captcha
دیدگاه های کاربران