Menu Close Menu

مدیرکل کار البرز تغییر کرد

مدیرکل کار البرز تغییر کرد

با صدور حكمی از سوی محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی، حسین فلاحنژاد به عنوان سرپرست اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعی استان البرز منصوب شد.

وزیر تعاون،كار و رفاه اجتماعی در این حكم آورده است:
نظر به مراتب شناخت، تعهد و تجربه ارزنده جنابعالی، به موجب این حكم با حفظ سمت(مدیر امور اجتماعی و رفاه البرز) به عنوان "سرپرست اداره كل تعاون،كار و رفاه اجتماعی استان البرز" منصوب می‌شوید.
ادارات كل تعاون،كار و رفاه اجتماعی، در راهبری سیاست‌های وزارت متبوع به ویژه سیاست‌های معطوف به تثبیت فرایند كسب وكار مولد، شناسایی و معرفی فرصت‌های اشتغال به متقاضیان واقعی، مهارت آموزی به جویندگان كار و تعامل و همراهی سازنده با مراجع ذیربط، دارای نقش ممتازی است.
بنابراین ضرورت دارد ضمن فراهم سازی امكان مشاركت آحاد جامعه هدف استان در چارچوب ماموریت‌های خطیر وزارتخانه، اهتمام جدی به منظور حفظ اشتغال موجود و امنیت شغلی كارگران، صیانت از سرمایه‌های انسانی و تعادل  در نظام جبران خدمت كارگران و حمایت از شركت‌های تعاونی(با اولویت تعاونی‌های دانش بنیان) از طریق همكاری‌های موثر با مراجع استانی به عمل آورید. از در گاه ایزد منان توفیق روز افزون جنابعالی را درانجام وظایف محوله در ظل عنایات حضرت ولیعصر(عج) مسالت می نمایم.
گفتنی است پیش از این اسماعیل خلیلی مسئولیت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز را عهده‌دار بود.

اشتراک گذاری
ثبت دیدگـاه
Captcha
دیدگاه های کاربران