Menu Close Menu

انهدام باند خانوادگی توزیع مواد مخدر در تهران و البرز

انهدام باند خانوادگی توزیع مواد مخدر در تهران و البرز

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر البرز از انهدام یک باند خانوادگی توزیع مواد مخدر و کشف بیش از ۴۶ کیلوگرم حشیش از کمد دیواری منزل آنان خبر داد.

سرهنگ علی عسگری گفت: در پی انجام اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز بر سوژه‌های فعال در  امر تهیه و توزیع مواد مخدر، مشخص شد که فردی با تشکیل یک باند خانوادگی مبادرت به خرید و فروش مواد مخدر به صورت گسترده در استان‌های البرز و تهران می‌کنند.

وی افزود: با تلاش‌های شبانه روزی و بی وقفه و تعقیب و مراقبت‌های مستمر ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز، منزل سوژه در سرآسیاب ملارد شناسایی و با رصد و پایش تحرکات نامبرده، محرز شد که نامبرده مقادیر قابل توجهی مواد مخدر را در منزلش مخفی کرده و در صدد فروش آن بین مشتریان است.

سرهنگ عسگری بیان کرد: موضوع به پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی ویژه غرب استان تهران اطلاع داده شد و اکیپی از ماموران پلیس البرز و شهرستان ملارد به صورت مشترک ضمن محاصره منزل متهم در ورود به آنجا چهار نفر شامل سه مرد و یک زن را دستگیر و در بازرسی از منزل آنها مقدار ۴۶ کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر حشیش که به طرز ماهرانه‌ای داخل کمد دیواری جاسازی شده بود کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز گفت: متهمان به همراه مواد مخدر کشف شده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

کشف بیش از ۱۱۴ کیلو گرم تریاک در محور کرج-ماهدشت

فرمانده انتظامی البرز هم از کشف بیش از 114 کیلوگرم تریاک در محور کرج-ماهدشت خبر داد.

سردار عباسعلی محمدیان گفت: در پی دریافت گزارش‌هایی مبنی بر تهیه و توزیع مواد مخدر توسط سه نفر سوداگر مرگ در سطح استان البرز، شناسایی و دستگیری متهمان در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز قرار گرفت.

وی افزود: در پی رصد اطلاعاتی ماموران محرز شد که اعضای این باند مقادیر قابل توجهی مواد مخدر را از قاچاقچیان در شرق کشور خریداری و به استان البرز انتقال و در صدد فروش مواد به مشتریان خود هستند.

سردار محمدیان بیان کرد: ماموران با انجام اقدامات پلیسی و تلاش‌های شبانه روزی، خودرو متهمان را شناسایی و پس از اطمینان از تحویل گرفتن مواد و حمل آنها با دو دستگاه خودرو سمند و پژو پارس، آنها را تحت تعقیب قرار داده و در یک موقعیت مناسب در محور کرج_ ماهدشت متوقف کردند.

فرمانده انتظامی استان البرز اظهار کرد: متهمان دستگیر و در بازرسی از خودرو سمند مقدار ۱۱۴ کیلو و ۶۰۰ گرم ماده مخدر از نوع تریاک کشف و خودرو ها نیز توقیف شدند.

به گفته سردار محمدیان ، متهمان به همراه مواد مخدر مکشوفه برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

اشتراک گذاری
ثبت دیدگـاه
Captcha
دیدگاه های کاربران