Menu Close Menu

تخریب 55 سازه غیرمجاز در جاده چالوس

تخریب 55 سازه غیرمجاز در جاده چالوس

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز از ورود دادستانی در جهت تکریم مساجد در جاده چالوس خبر داد و گفت: در این راستا دستور تشکیل هیئت امنای مساجد واقع در جاده چالوس و رسیدگی به مشکلات این مساجد از طرف دادستانی صادر شد.

حاجی رضا شاکرمی با تشریح اقدامات انجام شده در جهت تکریم مساجد در جاد‌ه چالوس بیان کرد: با توجه به اهمیت، حفظ و نگهداری مساجد بین راهی و تاکید بر اینکه جاده چالوس دارای جایگاه ویژه‌ای بوده و محل تردد مسافران زیادی از کشور است، در همین راستا دستور تشکیل هیئت امنای مساجد واقع در جاده چالوس و رسیدگی به مشکلات این مساجد از طرف دادستانی صادر شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز در ادامه اظهار کرد: در این خصوص مقرر گردید به قید فوریت نسبت به شستشوی فرش‌های مساجد، بازسازی و تعمیر سرویس‌های بهداشتی مساجد، سرویس شوفاژخانه مساجد، تامین گازوئیل مساجد و نظارت بر خادمین مساجد اقدامات لازم صورت گیرد.

وی در بخش دیگر از سخنان خود با اشاره به تخریب ساخت و ساز‌های غیرمجاز بیان کرد: ۵۵ فقره تخریب مستحدثات غیرمجاز در بستر و حریم رودخانه‌ها موضوع تبصره چهار ماده دو قانون توزیع عادلانه آب صورت پذیرفت و به حالت سابق اعاده گردید.

شاکرمی در پایان گفت: مجموعا ۱۲۲ فقره چاهِ بدون پرداخت هزینه برداشت آب و چاه‌های غیرمجاز نیز در راستای مواد ۲۷، ۲۸ و ۴۵ قانون توزیع عادلانه آب مسلوب المنفعه و پلمب گردید.

اشتراک گذاری
ثبت دیدگـاه
Captcha
دیدگاه های کاربران