Menu Close Menu

جزئیات حادثه آتش سوزی یک مرد در فردیس تشریح شد

جزئیات حادثه آتش سوزی یک مرد در فردیس تشریح شد

رییس ستاد فرماندهی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فردیس در تشریح حادثه آتش سوزی یک مرد که در فضای مجازی بازتاب خبری داشت گفت: این حادثه پیش از ظهر امروز در فردیس رخ داد و امدادگران برای نجات وی به محل حادثه اعزام شدند.

حسین عاشوری افزود: در پی گزارش مردمی مبنی بر آتش سوزی یک دستگاه خودرو سواری و فردی، مأموران مأموران آتش نشانی به حادثه شتافتند و با سوختگی یک فرد میانسال مواجه شدند و هیچ خودرویی دچار آتش سوزی نشده بود.

وی بدون اشاره به علت آتش سوزی این فرد گفت: مأموران آتش نشانی پس از اعلام مردمی بلافاصله در محل حاضر شدند اما قبل از حضور آنها، آتش توسط مردم خاموش شده بود.

عاشوری بیان داشت: فرد حادثه دیده توسط فوریت‌های پزشکی البرز به مراکز درمانی منتقل شد.

همچنین یک منبع آگاه در نیروی انتظامی فردیس نیز گفت: تحقیقات در خصوص علت آتش گرفتن این فرد در دست بررسی است اما هیچ گونه شکایتی از طرف خانواده وی به پلیس ارسال نشده است.

امروز در فضای مجازی مطالبی در خصوص این آتش سوزی انتشار یافت که این فرد توسط افراد دیگری با مواد قابل اشتعال به آتش کشیده شده است.

دکتر مهرداد بابایی رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان البرز نیز به ایرنا گفت: فرد حادثه دیده که یک مرد حدود ۴۰ ساله است پیش از ظهر امروز توسط نیروهای امدادی اورژانس البرز به بیمارستان شهید مدنی کرج انتقال یافت.

وی در تشریح وضعیت جسمانی فرد حادثه دیده اظهار داشت: طبق بررسی این فرد اکنون با ۵۰ درصد سوختگی درجه بالا (۲ و سه) در بخش مراقبت‌های ویژه این بیمارستان تحت درمان قرار دارد.

اشتراک گذاری
ثبت دیدگـاه
Captcha
دیدگاه های کاربران