Menu Close Menu

کلاهبردار و جاعل عناوین دولتی را شناسایی کنید

کلاهبردار و جاعل عناوین دولتی را شناسایی کنید

پلیس آگاهی شهرستان فردیس با انتشار تصویر متهم کلاهبردار و جاعل عناوین دولتي از شهروندان خواست : چنانچه از سوی این فرد مورد کلاهبرداری قرار گرفته اند جهت شناسایی متهم و طرح شکایت به پلیس آگاهی این شهرستان مراجعه کنند .

سرهنگ بیژن جنتی فرمانده انتظامی شهرستان فردیس با اعلام این خبر گفت : در پی اعلام شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری از سوی فردی که خود را صاحب نفوذ در دستگاه های دولتی عنوان کرده بود، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان فردیس قرار گرفت .

وی گفت : با انجام اقدامات پلیسی ، متهم در یک عملیات غافلگیرانه در شهرستان فردیس دستگیر و در بازجویی های ماموران به جرم خود مبنی بر کلاهبرداری و جعل عناوین دولتی در شهرهای ملارد ، تهران ، کرج ، فردیس و قزوین اعتراف کرد .

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس اظهار کرد : با توجه به جرایم عمده نامبرده در شهرهای مختلف کشور ، بازپرس شعبه 10 دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان فردیس دستور چاپ تصویر بدون پوشش متهم را در رسانه هاي جمعي صادر کرده است ، بنابراین از شهروندانی که به این شیوه و یا توسط این فرد مورد کلاهبرداری قرار گرفته اند درخواست می شود تا جهت پیگیری شکایت خود به پلیس آگاهي شهرستان فرديس يا شعبه دهم بازپرسي دادسراي عمومي و انقلاب این شهرستان مراجعه کنند .

اشتراک گذاری
ثبت دیدگـاه
Captcha
دیدگاه های کاربران