Menu Close Menu

تفکیک معاونت اقتصادی و منابع انسانی استانداری البرز

تفکیک معاونت اقتصادی و منابع انسانی استانداری البرز

طی درخواستی از سوی استاندار البرز به رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور و متعاقب آن موافقت وی، معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری البرز به دو معاونت تفکیک شد.

عزیزاله شهبازی در این نامه با تشریح شرایط استان البرز و ضرورت پیگیری تخصصی امور این دو حوزه مهم و تخصصی، افزود: با توجه به شرح وظایف معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع کنونی استانداری در حوزه اقتصادی و مدیریت منابع، تکالیف و وظایف ذاتی این حوزه‌ها بسیار خطیر، حائز اهمیت و تخصصی است.

وی خطاب به معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور، ادامه داد: بمنظور تخصصی نمودن دو حوزه اقتصادی و توسعه منابع و با در نظر گرفتن دلایل و توضیحات ارائه شده خواهشمند است تدبیر لازم در خصوص تفکیک معاونت هماهنگی امور اقتصادی از محل تفکیک معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع فعلی این استانداری در راستای تخصصی شدن امور و چابک سازی آن صورت پذیرد.

شایان ذکر است که تفکیک معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، تنها به چند استان بزرگ کشور ابلاغ شده بود و البرز جزو آنها محسوب نمی‌شد ولی با پیگیری‌های شهبازی استاندار البرز و تشریح و تبیین دقیق ضرورت‌های تفکیک این معاونت‌ها برای البرز، در چارت اداری این استان نیز معاونت‌های اقتصادی و توسعه منابع استانداری تفکیک شد.

اشتراک گذاری
ثبت دیدگـاه
Captcha
دیدگاه های کاربران